4 kusy oblečení, které se k vám možná nehodí

Každý by měl mít styl, který mu sedí. Najít si ho může být dlouhá cesta, po které uděláme mnoho chyb. A chyby jsou v tomto případě kusy oblečení, které si na sebe vezmeme. Rozhodla jsem se napsat článek o tom, čemu se v jakých případech vyvarovat.

4 kusy oblečení, které se na vás možná nehodí

Kusy oblečení, které se k vám nehodí

1. Legíny

První chybou, se kterou se často vídám, je, že si slečna nebo dáma vezme legíny, i když se absolutně nehodí k její postavě. Legíny se hodí na sportovní typy žen, které rády cvičí a mají tak zpevněná stehna a zadeček. Legíny na ženách, které mají pár kilo navíc, nebo nikdy neviděli posilovnu, opravdu nevypadají dobře. Pokud se legín nechcete vzdát, prostě začněte sportovat!

2. Kraťasy

Trend, který tu byl v létě v roce 2015 – kraťásky do půlky zadečku. Tento trend už pomalu opadá, ale ani tak si neodpustím napsat k tomu pár řádků. Neříkám, že se mi na slečnách, které mají hezkou postavu, takové kraťásky nelíbí, to bych lhala. Spíš se nad tím chci zamyslet z druhé strany věci. Myslím si, že by každá žena, bez ohledu na věk, měla mít stanovenou určitou hranici, za kterou nepůjde, aby byla pro své okolí zahalená tajemstvím. Když všem ukážete polovinu zadečku, myslím si, že si na vás řada lidí udělá špatný názor, aniž byste si to uvědomovali.

Samozřejmě, může vám být jedno, co si o vás lidé myslí, otázkou spíš je, jak se chcete prezentovat.

Takže abych vše uvedla na pravou míru – nejsem kritikem tohoto trendu, líbí se mi, ale každá žena by měla do určité míry přemýšlet v souvislostech. Zeptejte se sama sebe – je tohle kus oblečení, který vyjadřuje to, jaká jsem?

3. Sukně

Ano ani sukně nemusí být nejšťastnější volbou a to ruku v ruce s šaty. Týká se to žen, které mají krátké nohy. Pro ty je daleko lepší pasová sukně, která nohy prodlužuje a k tomu podpadky, klasickou sukni je lepší nechat v šatníku.

 

4. Bílá barva

I na barevné kombinace je třeba si dávat pozor. Typický příklad může být blonďatá žena se světlou pletí, která si vezme komplet bílý outfit. Je to zbytečný krok vedle, v takových případech je lepší bílou barvu vždy něčím „rozbít“.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *