O mně

Jmenuji se Jana, je mi 28 let a živím se jako grafička na volné noze. Ve volných chvílích píšu právě tento blog o (ne)všedních zážitcích z mého života. S přítelem jsme si koupili domeček za Prahou, který nás naprosto okouzlil a je v něm všechno, co si člověk může přát.

Moje maličkost :-)

Po střední škole jsem začala pracovat v agentuře v Praze jako grafický designer a vydržela jsem tam necelých 7 let. Od 25 jsem OSVČ a dělám převážně z domu.

Moc ráda cestuju, tento rok jsme byli s přítelem na 3 měsíce na Bali, kde jsme kloubili práci s dovolenou a bylo to naprosto úžasné. Říká se tomu digitální nomádství a doporučuju to vyzkoušet každému, kdo má tu možnost pracovat odkudkoliv na světě přes internet. Opravdu to stojí za to!

Kromě cestování mám ráda dobré jídlo, ale raději ho jím, než abych vařila. Uvařím parkrát za týden, když mám chuť a zrovna mi to nepřijde jako ztráta času. Mezi moje nejoblíbenější jídla patří salát s kuřecím masem a bagetkou, těstoviny s lososem a špenátem a, jednou za čas, neodolám pravé české svíčkové na smetaně. Taky bych na sebe měla prásknout, že miluju sladký, jsem na něm závislá a snažím se to změnit, i když to zatím nejde úplně nejlépe.

Ráda a hodně sportuju, odmalička jsem hrála volejbal a i dnes chodím pravidelně hrát. Nejlepší je samozřejmě v létě na pláži, ale zatím jsme doma neudělali hřiště, takže musím vydržet :-).

V poslední době jsem si také oblíbila cvičení ve fitku. I když je to velký trend, myslím si, že je to trend velmi prospěšný. Hodně lidí v mém okolí začalo, právě díky němu, něco dělat a jen nesedí u televize.

Moje práce mě baví a ráda bych si někdy splnila sen a začala to, co jsem se naučila předávat dál formou kurzů. Takže se ještě pár let budu učit a získávat praxi a pak určitě něco vymyslím! 🙂

A to je o mně vše, věřím, že se vám můj blog bude líbit!