Přemýšlíme o rekonstrukci koupelny

Dům, který jsme koupili, je téměr podle našich představ, chybí na něm upravit jen pár maličkostí. No a jednou z nich je koupelna. Máme tam sice vanu i sprchový kout, ale už mají svá léta, a protože je to dům, ze kterého už se stěhovat neplánujeme, přemýšlíme, že se trochu inspirujeme trendy a zrealizujeme rekonstrukci koupelny.

Máme se do toho pustit?

Naší výhodou je, že ve spodní části domu, už máme jednu koupelnu hotovou, takže si nemusíme lámat hlavu, jak dlouho to zabere a řešit hygienu někde jinde. Dole máme sice jen sprcháč, ale na těch pár týdnů, maximálně měsíc, to člověk v pohodě přežije. Stejně se koupeme jednou za 14 dnů :-).

Otázkou ale je, jak to celé udělat. Už máme představu, i vybrané věci, které v koupelně chceme mít. Chceme vyzděný sprchový kout, ke kterému jsme vybrali otevírací sprchové dveře do niky a máme vybranou i vanu, kterou chceme umístit do prostoru. Doplňky pak vybereme nakonec, ale také už máme pár tipů.

Obklady jsou hotové a líbí se nám, takže ty řešit nebudeme, tím by se cena za rekonstrukci koupelny měla výrazně snížit, tak uvidíme, jsem docela zvědavá.

Tady je pár námětů které se mi v koupelně líbí, starou sem dávat nebudu, dost se za ni stydím, takže si asi dokážete představit, v jakém je stavu (ta na úvodní fotce to není, abyste si nemysleli :-)).

Tenhle styl vany je přesně to, co se mi líbí, jen trochu jiný design.

Přemýšlíme o rekonstrukci koupelny 2

Přesně tenhle styl sprcháče se mi strašně líbí, ale nevím, jak to tam nacpat s tou vanou. Uvidíme, každopádně tuhle sprchu si neodpustím!

Přemýšlíme o rekonstrukci koupelny 1

Našla jsem spoustu dalších lepších fotek, ale bohužel je sem nemůžu dát kvůli právům, takže jsem našla alespoň tyhle dvě, abyste zhruba věděli, jakou máme představu.

Tak co myslíte? Máme do toho s přítelem jít? Pořád se o tom bavíme, ale nejsme si tím jisti, nejde ani tak o peníze, spíš o ty starosti okolo. Možná jsme i trochu líní a jen se vymlouváme 🙂

Budu ráda za vaše názory! Klidně napište i vy, jakou máte zkušenost s rekonstrukcí koupelny.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *